Brother VQ2


Brother VQ2

Popis

Šicí stroj s dlouhým ramenem 11"/285mm. 473 stehů, velký barevný dotykový LCD panel, rozsáhlé LED osvětlení šicí plochy, funkce šití do kruhu, kolenní páka.

Cena s DPH:

49.990 Kč

OBJEDNATDetailní popis šicího stroje Brother VQ2:

Innov-is VQ2 je šicí stroj vhodný pro quiltování a patchwork. Jeho 473 typů stehů, extra dlouhé rameno 285mm, automatický přítlak patky, rychlost šití až 1050 stehů/minutu a možnost šití do kruhu vás nenechá v klidu. Od velkých složitých vzorů, až po ty jednoduché, to vše vám pomůže vytvořit ten správný vzor nebo steh pro každou aplikaci. Stroj je vybaven velkoplošným barevným displejem LCD 7" s dotykovými funkcemi. Je vybaven komfortními paměťovými funkcemi, má, USB vstup, rozsáhlé LED osvětlení celé vyšívací plochy 10", automatický navlékač nitě, nezávislé navíjení cívky spodní nitě, možnost šicí do kruhu (pivot function) aj. šicí funkce.

Patka s horním podáváním: Pro slabé látky a quiltování ve vrstvách je ideální horní podávání. Tato patka pomocí válečku snadno a plynule podává látku. Automatický přítlak patky se nastaví podle výšky látky. Na patce je možnost přítlak vypnout, pokud ho nechcete použít, aniž byste museli patku sundat ze stroje. Patka s horním podáváním je nezbytnou součástí při quiltování. Tato patka není součástí standardního příslušenství stroje VQ2, lze ji dokoupit.

Dvojitý pedál: Tento pedál umožňuje přiřadit další funkci pro druhý pedál. Výběr ze 4 funkcí: pozice jehly nahoru/dolů; odstřih nitě; šití po jednom stehu; zpětný chod. Tento pedál lze dokoupit, není součástí standardního příslušenství stroje VQ2.

Možnost šití do kruhu:Kruhovým vodítkem vytvoříte oblouky, přesné kružnice aj. kruhové tvary. Kružítko pro šití do kruhu není součástí standardního příslušenství stroje VQ2, lze ho dokoupit.

Široký stůl:Rozšiřte si svoji šicí plochu, aby se vám lépe šily a quiltovaly i velké projekty. Objednací číslo je WT10, není součástí standardního příslušenství stroje VQ2.

Bobbin work:Tvořte "vzhůru nohama". Díky šití silnějšími spodními dekorativními nitěmi, které neprojdou okem jehly, vytvoříte krásné dekorace na vašem projektu. Není součástí standardního příslušenství stroje VQ2, lze dokoupit.


Vlastnosti quiltovacího stroje Brother VQ2: