Brother V5


Brother V5

Popis

531 typů šicích stehů a 227 typů vyšívacích vzorů, automatický přítlak patky, extra velké rameno, USB vstup pro přenos dat, jasné a přímé osvětlení šicí plochy 10", velký barevný dotykový displej

Cena s DPH:

78.340 Kč

OBJEDNATDetailní popis šícího a vyšívacího stroje Brother V5:

Innov-is V5 se stovky pěkných výšivek, šicích a quiltovacích vzorů je stvořen pro tvořivost. Od velkých složitých vzorů, až po jednoduché monogramy písem, to vše vám pomůže vytvořit ten správný vzor nebo steh pro každou aplikaci. Quiltovací, šicí a vyšívací stroj s velkým ramenem, ideální pro kreativní nadšence. Se svojí velkou vyšívací plochou 300x180 mm Vám umožní vytvářet dostatečně velké vyšívací vzory. S jeho rychlostí 1 050 stehů za minutu získáte svobodu a volnost pro tvorbu krásné výšivky rychleji, než kdy před tím. Stroj je vybaven velkoplošným barevným displejem LCD 7" s dotykovými funkcemi. Je vybaven komfortními paměťovými funkcemi, má automatický odstřih při vyšívání znaků, odstřih mezi jednotlivými znaky, USB vstup, rozsáhlé LED osvětlení celé vyšívací plochy 10", automatický navlékač nitě, nezávislé navíjení cívky spodní nitě aj. šicí a vyšívací funkce. Tento stroj vás ohromí velkým ramenem 285mm (11 1/4") ideální pro quiltování a šití velkých ploch. Dokonalé polohování jehly při vyšívání vám umožní LED ukazatel. Ideální pro slabé látky a quiltování ve vrstvách je důležitá patka s horním podáváním. Součástí stroje jsou dva typy rámečků - 100x100mm a 180x300mm.


Patka s horním podáváním:

Pro slabé látky a quiltování ve vrstvách je ideální horní podávání. Tato patka pomocí válečku snadno a plynule podává látku. Automatický přítlak patky se nastaví podle výšky látky. Na patce je možnost přítlak vypnout, pokud ho nechcete použít, aniž byste museli patku sundat ze stroje. Patka s horním podáváním je nezbytnou součástí při quiltování. Tato patka není součástí standardního příslušenství stroje V5, lze ji dokoupit.


Patka s horním podáváním:

Tato patka s červeným bodem vám umožní přesný začátek výšivky a přesné napojení další výšivky.

Tato patka není součástí standardního příslušenství stroje V5.


Dvojitý pedál:

Tento pedál umožňuje přiřadit další funkci pro druhý pedál.

Výběr ze 4 funkcí:

Tento pedál lze dokoupit, není součástí standardního příslušenství stroje V5.


Vlastnosti šicího a vyšívacího stroje Brother V5: