Brother NV550SE


Brother NV550SE

Popis

Elektronický šicí stroj pro šití, patchwork a quilting. 429 stehů, 10 dírek, 3 znakové sady pro monogramy, odstřih nitě, kolenní páka.

Cena s DPH:

22.250 Kč

OBJEDNATDetailní popis šicího stroje Brother NV550SE:

Speciální edice domácího šicího stroje Brother NV550SE na patchwork, quiltování i na běžné šití.

Stroj má 429 šicích programů, 3 sady znaků a 10 druhy knoflíkových dírek!!! Všechny knoflíkové dírky jsou jednokrokové. Má 10 pamětí pro uložení nejpoužívanějších šicích nastavení, nechybí ani možnost tvorby vlastních vyšívacích stehů. Kolenní páka pro snadnou obsluhu vás určitě potěší. Stejně tak jako programovatelný automatický odstřih nitě a přehledný LCD displej se zobrazením nastavení typu, šířky a délky stehu a také napětí nitě, které ovládáte přímo na panelu stroje.

Volba polohování jehly ve spodní nebo horní poloze je výhodná pro šití v rozích! Díky automatickému navlékači horní nitě budete mít niť navlečenou hned.

Oceníte také rychloupínací systém patek, možnost dokoupení různých dalších typů patek, které nejsou ve standardním příslušenství. Pro přehledné šití je osvětlení stroje moderními a úspornými LED diodami. Díky tlačítku START/STOP můžete šít bez pedálu. Rychlost šití regulujete sami přímo na stroji.

Stroj má pevný plastový protiprachový kryt.

Ke stroji můžete dokoupit velký šicí stůl WT5, který vám rozšíří pracovní plochu a také 1/4" patku na patchwork s vodítkem nebo kráčející patku s vodítkem aj. Toto příslušenství ocení hlavně ti, kdo stroj používají na patchwork a quiltování.


Standardní příslušenství šicího stroje Brother NV550SE: