Brother NV150SE


Brother NV150SE

Popis

Elektronický šicí stroj se zabudovaným navlékačem nitě. Displej LCD s kompletním zobrazením šicích parametrů, elektronická volba šířky a délky stehu.

Cena s DPH:

9.780 Kč

OBJEDNATDetailní popis šicího stroje Brother NV150SE:

Speciální edice domácího šicího stroje Brother NV150SE, který je vhodný jak pro běžné šití či opravování, tak pro šití techniky patchwork a quiltování.

Stroj má 80 šicích programů a 8 druhů knoflíkových dírek!!! Všechny knoflíkové dírky jsou jednokrokové. Má zabudovaný navlékač nitě a přehledný LCD displej se zobrazením nastavení typu, šířky a délky stehu. Napětí nitě nastavíte manuálně kolečkem na hlavě stroje. Volba polohování jehly ve spodní nebo horní poloze je výhodná pro šití v rozích! Oceníte také rychloupínací systém patek, možnost dokoupení různých dalších typů patek, které nejsou ve standardním příslušenství. Pro přehledné šití je osvětlení stroje moderními a úspornými LED diodami. Díky tlačítku START/STOP můžete šít bez pedálu. Rychlost šití regulujete sami přímo na stroji. Stroj má pevný plastový protiprachový kryt.

Ke stroji můžete dokoupit velký šicí stůl WT5, který vám rozšíří pracovní plochu a také 1/4" patku na patchwork s vodítkem, kráčející patku, patku prošívací odpruženou, patku zipovou oboustrannou, patku teflonovou, patku s otevřenou špičkou aj. Toto příslušenství ocení hlavně ti, kdo stroj používají na patchwork a quiltování.


Standardní příslušenství šicího stroje Brother NV150SE: